Blog
Mar 30

Nitelik Nicelikten Daha Önemlidir.

Burada farklı fikirler düşünmeyi, her olaya farklı bakış açılarıyla bakmayı iyi biliriz. Ajansın her köşesinde birilerini bir şeyler düşünürken ya da bir fikir üretirken görmeniz mümkün. Bazen bu sesleri hepimiz kolayca duyarız fakat bazen dikkat gerektirir. Ajansta sessiz oturanlara özellikle dikkat etmeniz gerekir ki işte orada bir fikir ortaya çıkıyor demektir.  Tam da burada beynimizde şimşek çakması, ilham gelirken durup kalma olayını o kadar çok yaşıyoruz ki bu şimşek çakmasıyla birlikte yaratıcığın sınırlarını zorluyoruz. Bu yüzden bizleri dikkatle dinlerseniz belki bir fikrin doğuşunu siz de duyabilirsiniz.

Duyduğunuz sesler karşısında kafanız biraz karışabilir. Evet biraz diyorum çünkü; biz yoğun düşünme trafiğine o kadar alıştık ki bu karmaşa bize normal geliyor diyebiliriz. Aynı anda birden fazla marka hakkında düşünmek, plan yapmak, strateji belirlemek derken tabi sonuç bazen görünenden daha fazlası olabiliyor. Bu karmaşanın içerisinde en iyisini bulmak işte o da bizim işimiz, hatta en iyi yaptığımız iş diyebiliriz. Aslında burada her işte en iyisini yapmak için çalışıyoruz en iyisini de yapıyoruz zaten. J

     Bazı insanlar olmasını ister, bazıları olmasını bekler, bazıları ise oldurur.

Bu ajansta hiç kimse bir şeylerin olmasını beklemez. Biz düşünürüz, isteriz ve oldururuz. Bir şeyler düşünüp yarıda bıraktığımız olmaz, güvendiğimiz işin sonuna kadar gider ve en iyisini yine biz yaparız. Bir işi bitirmek o işe başlamak kadar önemlidir. Biz işe başlarken nasıl heyecan duyuyorsak bitirirken de aynı heyecanı duyuyoruz. İşte bizi herkesten ayıran özelliğimiz tam da bu. Bazı insanlar olmasını isterken, bazıları olmasını beklerken biz o işi oldururuz. Şimdi siz de dikkatle dinleyin belki ajansta dolaşan yaratıcı fikirleri siz de duyabilirsiniz.

Leave a reply